O nas

Firma ANTAR jest znanym na rynku Polskim producentem i dystrybutorem sprzętu medycznego. Produkujemy wysokiej klasy wyroby medyczne, takie jak: poduszki ortopedyczne, ortezy, balkoniki, chodziki, krzesła toaletowe. W ofercie firmy znajdują się również stabilizatory, pasy lędźwiowe i kołnierze ortopedyczne, a także wkładki absorbujące wstrząsy i pneumatyczne stabilizatory stawu skokowego.

Ponadto firma zajmuje się dystrybucją materacy przeciwodleżynowych, poduszek ortopedycznych piankowych, unikalnej na polskim rynku wodnej poduszki ortopedycznej MEDIFLOW, taśm rehabilitacyjnych, okładów zimno-ciepłych. Oferowane przez nas produkty są do nabycia w kilku tysiącach punktów handlowych w Polsce, Czechach, Słowacji, Białorusi i Niemczech.


Doświadczenie

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów, które zaspokajają większość potrzeb klientów w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i rehabilitacyjne. Oferowane przez nas wyroby cechują się wysoką jakością i trwałością. W 2008 roku otrzymaliśmy certyfikaty jakości ISO13485 oraz ISO9001, przyznane przez renomowaną jednostkę DNV, a w 2013 roku nastąpiła zmiana jednostki certyfikującej na TUV NORD.

Call Center

Nasi konsultanci chętnie udzielą Ci wszelkich informacji o produktach pod
numerem tel. +48 22 518 36 29

Zaufany partner w biznesie

Jesteśmy powiązani z firmą Farmedica, zajmującą się dystrybucją sprzętu szpitalnego - opatrunków, lekkich gipsów syntetycznych, testów do kontroli procesu sterylizacji, produktów do aseptyki pola operacyjnego.

Produkty renomowanych marek

Oprócz wysokiej jakości własnych produktów zajmujemy się również dystrybucją wyrobów medycznych.

Spośród szerokiej gamy producentów wybraliśmy tych, których wyroby prezentują najlepszy stosunek jakości do ceny, m.in. OPPO Medical Corp. (stabilizatory medyczne), KARE Orthopaedics by Design (stabilizatory medyczne), MEDIFLOW (poduszki wodne). Stworzyliśmy również ciągle poszerzaną gamę produktów ANTAR, do której należą wysokiej jakości wyroby w bardzo konkurencyjnych cenach.